Sex Hikayeleri

 

Apartmandaki Dul Hatice Teyze

İlan Detayları

  • Liste: Aralık 31, 2016 10:17 pm
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti

Açıklama

Annemin çok yakın arkadaşı olan komşumuz Hatice teyze beni evde ki tamir için evine çağırdığın da gördüğüm Vibratör sonra onu sikmemi söyledi. uzun yıllardır aynı apartman da oturuyorduk. Bütün komşular ile içli dışlı idik. Herkes birbirini sever sayar birbirinin evine ziyarete giderdi. Ama en çok annem ve Hatice teyze birbirlerine o kadar düşkündüler ki apartman da yedikleri içtikleri ayrı gitmezdi. İkisinin de genç yaşta dul kalması birbirleri ile iyi anlaşmasının en önemli hususlarıydılar. Bir gün iş çıkışı eve geldikten sonra yemek yedik annem ile oturuyorduk. Zil çaldı kesin Hatice teyze dedim. Annem sus duymasın dedi. Teyze dememi pek istemiyordu da gülüp geçiyordum bende. Tam da düşündüğüm gibi oldu Haticecim hoş geldin deyip onu öpmek için kalktım. Sarıldı öpüştük geldi yanıma oturdu. Beni her zaman çok severdi Hatice teyze. Sana bir işim düştü yakışıklı musluğum akıtıyor gelip şuna bir baksan olur mu dedi. Tamam dedim ben hallederim sen otur desem de yok ben de geleceğim göstermem gerekiyor diyerek anneme sen çay demle biz geliyoruz 15 dakikaya dedi ve evine gittik. Her zaman süslü olan Hatice teyze bunu evine de yansıtmıştı. Evi yeni gelin evinden bile daha güzeldi.

 

Kendisi de her zaman saten sabahlığını giyip öyle dolaşırdı evin içinde. Eve girer girmez ben banyoya gittim. Oda yatak odasından sabahlığını giymeye gitti. Ben musluğa bakmaya çalışırken banyo da çamaşır makinesinin üzerin de olan Vibratörü görür görmez şok oldum. Elim ister istemez Vibratöre gitti. Bu sırada arkamdan birisi kollarını belime sardı. Ne işe yaradığını biliyor musun diyerek eli sikime doğru uzandı. Huylanmıştım. Ama o kadar güzel okşuyordu ki profesyonelliği beni sertleştirmeye yetti. O beni okşadıkça sikim sertleşiyor uzadıkça uzuyordu. Dim dik olmuştum. Dim dik olduğumu fark edince pantolonumun düğmesini açtı. Elini baksırımın içine sokup sikimi eline aldı. Ritmik hareketler yaparak beni iyice azdırmaya çalışıyordu Hatice teyze.

 

Başarıyordu da bu kadın çok profesyoneldi. Birden pantolonumu indirip benim önümde eğildi. Ben ayakta ne yaptığına bakarken sikimi ağzına aldı. Nefesi yumurtalıklarıma değdikçe ağzının içinde sikimle oynaması beni çıldırttı. Ayakta duracak dermanım yoktu. Bunu fark edince beni kolumdan çekerek banyonun yerine olduğum yere doğru çekti. Banyonun fayansların da uzanıyordum. Oda üzerim de sabahlığını çıkarmış çırıl çıplak duruyordu. Sarkık memesini getirip benim ağzıma verdi. Emmemi söyledi. bir yandan da sikim ile oynayıp beni çıldırtmaya devam ediyordu. Sonunda boynumu da yalaması ile ıslanmış olan amından içeriye kaktırıverdim benimkini. Daha fazla diyor hem beni çıldırtıyor hem kendisi çıldırıyordu. Sikimi sonuna kadar sokmuştum. Çıkardığı sesler ile beni çıldırtmıştı. Sonunda ikimiz de boşaldık. İçine boşalmamak için avucuma boşalmıştım.

 

Anahtar:  komşu ile sex hikayeleri, olgun kadınlar sex hikayeleri, olgun dul seks itirafları, olgun sex porno hikayeleri, türkçe sex hikayeleri, sikiş hikayeleri,  teyze sex hikayesi,

Listing ID: 88858682b8b664d8

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir Yorum a/e “Apartmandaki Dul Hatice Teyze”

  1. Efe Eylül 21, 20172:37 am

    Slm bursa dan efe 19cm damarli aletimi sömurene kadar yalıycak amını götünü yalatmak isteyen bayanlar zevk ve romantizm aynı anda yaşamak isteyen ve seksten sonra o narın güzel vücuduna masaj yaptırmak isteyen bayanlar arayın sekste sınırım yok gizlilik prensıbım dır bursa ankara istanbul eskisehir bayanlar arayın

    Cevapla

Yorum Yaz