Sex Hikayeleri

 

Babam Gece Uyurken Sikti Beni

İlan Detayları

  • Liste: Ocak 21, 2017 11:26 pm
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti

Açıklama

Merhaba Sex hikayeleri ailesi 17 yaşında çok güzel olduğu kabul edilen bir kızım. Bekâretimi iki yıl önce kaybettim. O zamandan beri yattığım erkeklerin sayısı da bir hayli çok miktarda. Yani liseli sex hikâyeleri olarak anlatabileceğim birçok öyküm var. Ama bugün size anlatacağım öykü onlardan birisi değil.

 

Babam çok iyi ve çoğu zaman sakin bir adamdır. Tek kusuru sayabileceğim sorunu ise uyurgezer olmasıdır. Bu nedenle gece tuvalete gitmek ya da su içmek için kalktığımız zamanlarda onu gördüğümüz geceler oluyordu. Tavsiyelere uyarak onun işine karışmıyor, uyandırmaya da kalkmıyorduk. Sabah yatağında uyandığında ise bir şey hatırlamıyordu.Ama bu gecelerden birisinin ensest hikâyeler arasına sokabileceğiniz bir macerayla biteceğini tahmin etmemiştim.

 

O gece çok sıcaktı ve sadece külotum ve sutyenimle yatmıştım. Yine de sıcaktan bunalınca mutfağa giderek soğuk bir bardak su içmeye karar verdim. Mutfağa gidip suyumu içmiştim ki babamı gördüm. Yine uykusunda yürüyordu. Önünden sessizce geçerek yukarı kata çıkmak istedim ama kapıdan çıkarken beni tuttu. İşin tuhaf tarafı beni tutmasıyla birlikte mutfak tezgâhına yapıştırmasıydı. Durumundan ve uykuda yürürken uyandırmaktan korktuğum için ne yapacağımı bilemedim. Ama ben durumu değerlendirene kadar babam birçok erkek arkadaşımın beceremediği şekilde sadece birkaç saniyede külotumu ve sutyenimi çıkartmıştı. Pijamasındaki boşluktan çıkarttığı sikini amıma köklemesi de pek uzun sürmedi. Sesimi çıkartmaya ve onu uyandırarak zarar vermeye korktuğum için bıraktım, iş olacağına varsın. Babam beni sikmekle kalmadı işi bittiğinde de içime boşaldı. Ama düzenli olarak doğum kontrol hapı aldığım için bu durumdan endişe etmem gerekmedi.

 

Bu anlattığım gece benim de yaşanmış seks hikâyeleri arasına ekleyebileceğim bir öyküm oldu. Babamın sorununu ise artık daha farklı anlatıyorum. Babam bir şey hatırlamıyor ama ben ona ‘uyurgezer’ değil ‘uyursiker’ diyorum.

 

Anahtar: baba kız seks hikayeleri, baba kız sex itirafı, uyurken sikilen kız, ensest sex hikayesi, aile içi seks itirafları, baba kız porno hikayeleri,

Listing ID: 5405883eadad01e5

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir Yorum a/e “Babam Gece Uyurken Sikti Beni”

  1. Oğuz Ağustos 3, 201712:03 pm

    Tanışmak isteyen kızlar mesaj atabilir.

    Cevapla

Yorum Yaz